Vallavalitsuse kui ametiasutuse kontaktandmed

17.07.18

Põhja-Pärnumaa Vallavalitsuse aadress: Pärnu-Paide mnt 2, Vändra alev, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond, 87701 (Vallamaja)

  • Registrikood 77000234
  • Üldtelefon: +372 443 0330
  • E-post: vald@pparnumaa.ee

Ametnike kontaktid

Pärnu-Jaagupi Halduskeskus asub Pärnu-Jaagupi alevis Uus 53.

  • üldtelefon +372 4473 702

Tootsi Halduskeskus asub Tootsi alevis Tööstuse 5.

  • üldtelefon +372 4459 401

Arvelduskontod: 

  • SEB pank EE111010220267487223
  • Swedbank EE162200221068426764

Ametnike vastuvõtuajad:  esmaspäeval ja kolmapäeval kella 8.00-12.00 ja 13.00-17.00 ja reedel kella 8.00-12.00 ja 13.00-16.00.

Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus palub arved saata e-posti aadressile arved@pparnumaa.ee, arvele märkida ka kontaktisik! Ametnike e-posti aadressid on mõeldud ametiasutuse tegevusega seotud kirjavahetuseks.

Ametijuhendi nägemiseks kliki ametikohal, hariduse nägemiseks kliki nimel. 

Ametikoht Nimi Kontakt Vastuvõtukoht
Vallavanem Jane Mets 4430 333, 5029743, jane.mets@pparnumaa.ee ainult eelneval kokkuleppel
Finantsjuht Kaie Rätsepp 4430 348, kaie.ratsepp@pparnumaa.ee Vallamaja
Tootsi halduskeskuse juht Riina Kukk

4459 400, 5280698, riina.kukk@pparnumaa.ee

Tootsi halduskeskus
Vallasekretär Riini Õige 4473 700, 53067351, riini.oige@pparnumaa.ee T 13-16 vallamaja, N 9-12 Pärnu-Jaagupi halduskeskus, Tootsi halduskeskuses eelneval kokkuleppel
Abivallasekretär Ahti Randmere 4430 336, ahti.randmere@pparnumaa.ee  Perekonnasündmuste registreerimine vallamajas
Andmekaitse- ja personalispetsialist Kerstin Sempelson 4430 347, kerstin.sempelson@pparnumaa.ee Vallamaja
Registripidaja  Maritta Sillandi 4430 330, 5333 8609, maritta.sillandi@pparnumaa.ee Elukoha registeerimine vallamajas
Sekretär-registripidaja Ulvi Schär 4473 702, 53086145, ulvi.schar@pparnumaa.ee Perekonnasündmuste ja elukoha registreerimine Pärnu-Jaagupi Halduskeskuses
Sekretär-registripidaja Julia Erm 4459 401, 59195833, julia.erm@pparnumaa.ee Perekonnasündmuste ja elukoha registreerimine Tootsi Halduskeskuses
IT-spetsialist Enn Lossmann 5343 5840, enn.lossmann@pparnumaa.ee Vallamaja
IT-spetsialist Priit Maanus priit.maanus@pparnumaa.ee Vallamaja
IT-spetsialist Andrus Peetson 53005490, andrus.peetson@pparnumaa.ee N - Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Sotsiaalosakonna juhataja Anneli Kaljur 53284950, anneli.kaljur@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Sotsiaaltööspetsialisti Kersti Tilk 4430 342, 5340 4411, kersti.tilk@pparnumaa.ee Vallamaja
Sotsiaaltööspetsialist Külli Reisel 4473 708, 53284626, kylli.reisel@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Sotsiaaltööspetsialist Maris Heldja-Pärn 4459 402, 53761671, maris.heldjaparn@pparnumaa.ee Tootsi halduskeskus
Lastekaitsespetsialist Kerttu-Kaia Kesler 4473 710, 56644562, kerttukaia.kesler@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi ja Tootsi halduskeskuses
Lastekaitsespetsialist Evelin Rikker
4430 331, 51911641, evelin.rikker@pparnumaa.ee
Vallamaja
Sotsiaaltööspetsialist  Eret Pank 4430 332, eret.pank@pparnumaa.ee Vallamaja
Sotsiaaltööspetsialist Esme Lumi 4430 343, 5296406, esme.lumi@pparnumaa.ee Vallamaja
Majandusosakonna juhataja Mait Talvoja 4430 334, 5101385, mait.talvoja@pparnumaa.ee Vallamaja
Majandusspetsialist Tiit Talts 4473 703, 53078801, tiit.talts@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Majandusspetsialist Andres Sõnajalg 4430 341, 518 7340, andres.sonajalg@pparnumaa.ee  Vallamaja
Keskkonnaspetsialist Rita Reppo 4473 705, 53482928, rita.reppo@pparnumaa.ee Vallamaja T 9-12, Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Maakorraldaja Anne Kangert 443 0340 (vallamaja), 53088487, 447 3705 (Pärnu-Jaagupi), anne.kangert@pparnumaa.ee Vallamaja, N 9-12 Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Planeerimise- ja arenguspetsialist ametikoht täitmata
Ehitusspetsialist Raigo Jaanuste 4473 703, 53079903, raigo.jaanuste@pparnumaa.ee Vallamaja T 9.00-16.00, Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Jurist Piret Müür 4430 345, 5292045, piret.myyr@pparnumaa.ee Vallamaja
Vallavaraspetsialist Toomas Sonts 4430 345, 5056343, toomas.sonts@pparnumaa.ee Vallamaja
Teedespetsialist Enn Raadik 4430 335, 5049305, enn.raadik@pparnumaa.ee Vallamaja, N 9-12 Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Tarvi Tasane 4473 711, 53363794, tarvi.tasane@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Haridusspetsialist Tiia Kallastu 4473 707, 57450355, tiia.kallastu@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Noorsootööspetsialist Margit Kadak 4430 344, margit.kadak@pparnumaa.ee Vallamaja
Kultuuri- ja sporditööspetsialist Martin Sempelson

443 0349, 5171838

martin.sempelson@pparnumaa.ee

Vändra Kultuurimaja
Pearaamatupidaja Eve Lempu 4473 706, 53092356, eve.lempu@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Raamatupidaja Raagna Urbalu 4430 338, raagna.urbalu@pparnumaa.ee Vallamaja
Raamatupidaja  Katrin Jaanson 4430 337, katrin.jaanson@pparnumaa.ee Vallamaja
Raamatupidaja Margit Plado 4430 339, margit.plado@pparnumaa.ee Vallamaja
Raamatupidaja  Maire Argel 5163669, maire.argel@pparnumaa.ee Vallamaja
Toimetaja: ANDRUS PEETSON