Vallavolikogu

4.07.18

Vallavolikogu esimees on Ülle VAPPER (ylle.vapper@pparnumaa.ee, telefon +372 5066654)  ja aseesimees Priit ENOK (priit.enok@pparnumaa.ee, telefon +372 5055543).

Volikogu esimees Ülle Vapper võtab vastu Pärnu-Jaagupi halduskeskuses K 14.00-17.00.  Vastuvõtule palume eelnevalt kindlasti registreerida.

Põhja-Pärnumaa valla esindajateks Pärnumaa Omavalitsuste Liidu üldkogul on volikogu esimees Ülle Vapper  ja tema asendaja  Priit Enok.

Põhja-Pärnumaa vallavolikogu liikmed on:

Nimi Valimisliit E-post
Mati Rosenstein VL Ühine Koduvald mati.rosenstein@pparnumaa.ee
Marina Simm VL Ühine Koduvald marina.simm@pparnumaa.ee
Ülle Vapper VL Ühine Koduvald ylle.vapper@pparnumaa.ee
Tiia Uffert VL Ühine Koduvald tiia.uffert@pparnumaa.ee
Raul Peetson VL Ühine Koduvald raul.peetson@pparnumaa.ee
Niida-Anita Morgen VL Ühine Koduvald niidaanita.morgen@pparnumaa.ee
Jüri Mets VL Ühine Koduvald jyri.mets@pparnumaa.ee
Gerda Mölder VL Ühine Koduvald gerda.molder@pparnumaa.ee
Margo Dello VL Ühine Koduvald margo.dello@pparnumaa.ee
Jaanus Rahula VL Inimeste eest jaanus.rahula@pparnumaa.ee
Roman Kiveste VL Inimeste eest roman.kiveste@pparnumaa.ee
Madis Koit VL Inimeste eest madis.koit@pparnumaa.ee
Olga Kajuste VL Inimeste eest olga.kaljuste@pparnumaa.ee
Heldi Raude VL Inimeste eest heldi.raude@pparnumaa.ee
Kaido Madisson VL Inimeste eest kaido.madisson@pparnumaa.ee
Raul Orav VL Inimeste eest raul.orav@pparnumaa.ee
Eha Kuldkepp VL Inimeste eest eha.kuldkepp@pparnumaa.ee
Tarmo Lehiste VL Tasakaal tarmo.lehiste@pparnumaa.ee
Priit Enok VL Tasakaal priit.enok@pparnumaa.ee
Tiit Soosaar VL Tasakaal tiit.soosaar@pparnumaa.ee
Nils Sempelson Vl Tasakaal nils.sempelson@pparnumaa.ee

 

Toimetaja: RIINI ÕIGE