Vallavalitsuse kui ametiasutuse kontaktandmed

19.02.18

Põhja-Pärnumaa Vallavalitsuse juriidiline aadress: Pärnu-Paide mnt 2, Vändra alev, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond, 87701 (Vallamaja)

  • Registrikood 77000234
  • Üldtelefon: +372 443 0330
  • E-post: vald@pparnumaa.ee
  • Pärnu-Jaagupi Halduskeskuse üldtelefon +372 4473 702
  • Tootsi Halduskeskuse üldtelefon +372 4459 401

Arvelduskontod: 

  • SEB pank EE111010220267487223
  • Swedbank EE162200221068426764

Ametnike vastuvõtuajad: alates 1. veebruarist üldine vastuvõtuaeg esmaspäeval ja kolmapäeval kella 8.00-12.00 ja 13.00-17.00 ja reedel kella 8.00-12.00 ja 13.00-16.00.

Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus palub arved saata e-posti aadressile arved@pparnumaa.ee, arvele märkida ka kontaktisik! Ametnike e-posti aadressid on mõeldud ametiasutuse tegevusega seotud kirjavahetuseks.

Ametijuhendi nägemiseks kliki ametikohal, hariduse nägemiseks kliki nimel. 

Ametikoht Nimi Kontakt Vastuvõtukoht
Vallavanem Jane Mets 44 73 704, 5029743, jane.mets@pparnumaa.ee ainult eelneval kokkuleppel
Finantsjuht Kaie Rätsepp 447 5740, kaie.ratsepp@pparnumaa.ee Vallamaja
Tootsi halduskeskuse juht Riina Kukk 4459 400, riina.kukk@pparnumaa.ee Tootsi halduskeskus
Vallasekretär Riini Õige 44 73 700, 53067351, riini.oige@pparnumaa.ee T 13-16 vallamaja, N 9-12 Pärnu-Jaagupi halduskeskus, Tootsi halduskeskuses eelneval kokkuleppel
Abivallasekretär Ahti Randmere 44 30 336, ahti.randmere@pparnumaa.ee  Perekonnasündmuste registreerimine vallamajas
Andmekaitse- ja personalispetsialist Kerstin Sempelson 447 5744, kerstin. sempelson@pparnumaa.ee endine Vändra vallamaja
Registripidaja  Maritta Sillandi 443 0330, 5333 8609, maritta.sillandi@pparnumaa.ee Elukoha registeerimine vallamajas
Sekretär-registripidaja Ulvi Schär 44 73 702, 53086145, ulvi.schar@pparnumaa.ee Perekonnasündmuste ja elukoha registreerimine Pärnu-Jaagupi Halduskeskuses
Sekretär-registripidaja Julia Erm 44 59 401, 59195833, julia.erm@pparnumaa.ee Perekonnasündmuste ja elukoha registreerimine Tootsi Halduskeskuses
IT-spetsialist Enn Lossmann 5343 5840, enn.lossmann@pparnumaa.ee  
IT-spetsialist Andrus Peetson 53 005 490, andrus.peetson@pparnumaa.ee N - Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Sotsiaalosakonna juhataja Anneli Kaljur 53284950, anneli.kaljur@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Sotsiaaltööspetsialisti Kersti Tilk 44 30 343, 5340 4411, kersti.tilk@pparnumaa.ee Vallamaja
Sotsiaaltööspetsialist Külli Reisel 44 73 708, 53284626, kylli.reisel@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Sotsiaaltööspetsialist Maris Heldja-Pärn 445902, 53761671, maris.heldjaparn@pparnumaa.ee Tootsi halduskeskus
Lastekaitsespetsialist Kerttu-Kaia Kesler +372 44 73 710, +372 56644562, kerttukaia.kesler@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi ja Tootsi halduskeskuses
Lastekaitsespetsialist Evelin Rikker
51911641, evelin.rikker@pparnumaa.ee
Vallamaja
Sotsiaaltööspetsialist  Eret Pank +372 529 6406, eret.pank@pparnumaa.ee Vallamaja
Sotsiaaltööspetsialist    +372 529 6406, Vallamaja
Majandusosakonna juhataja Mait Talvoja 5101385, mait.talvoja@pparnumaa.ee Vallamaja
Majandusspetsialist Tiit Talts 44 73 703, 53078801, tiit.talts@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Majandusspetsialist Andres Sõnajalg 443 0341, +372 518 7340, andres.sonajalg@pparnumaa.ee  Vallamaja
Keskkonnaspetsialist Rita Reppo 4473703, 53482928, rita.reppo@pparnumaa.ee Vallamaja T 9-12, Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Maakorraldaja Anne Kangert 443 0340, anne.kangert@pparnumaa.ee Vallamaja, N 9-12 Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Planeerimise- ja arenguspetsialist   avalik konkurss  
Ehitusspetsialist Raigo Jaanuste 44 73 711, 53079903, raigo.jaanuste@pparnumaa.ee Vallamaja T 9.00-16.00, Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Jurist Piret Müür 443 0345, piret.myyr@pparnumaa.ee Vallamaja
Vallavaraspetsialist Toomas Sonts 4430335, 5056343, toomas.sonts@pparnumaa.ee Vallamaja
Teedespetsialist Enn Raadik 5049305, enn.raadik@pparnumaa.ee Vallamaja, N 9-12 Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Tarvi Tasane 5235244, tarvi.tasane@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Haridusspetsialist Tiia Kallastu 44 73 707, 57450355, tiia.kallastu@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Noorsootööspetsialist Margit Kadak 443 0344, margit.kadak@pparnumaa.ee Vallamaja
Kultuuri- ja sporditööspetsialist Martin Sempelson martin.sempelson@pparnumaa.ee vallamaja
Pearaamatupidaja Eve Lempu 44 73 706, 53092356, eve.lempu@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Raamatupidaja (tähtajaline) Anne Schmidt 44 73 705, 5531654, anne.schmidt@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Raamatupidaja Raagna Urbalu 443 0338, raagna.urbalu@pparnumaa.ee Vallamaja
Raamatupidaja  Katrin Jaanson 443 0337, katrin.jaanson@pparnumaa.ee Vallamaja
Raamatupidaja Margit Plado 443 0339, margit.plado@pparnumaa.ee Vallamaja
Raamatupidja (tähtajaline) Mare Toots 447 5742, mare.toots@pparnumaa.ee endine Vändra vallamaja
Raamatupidaja  Maire Argel 5163669, maire.argel@pparnumaa.ee Vallamaja
Raamatupidaja (tähtajaline) Krista Kerde 44 59 404, krista.kerde@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Toimetaja: RIINI ÕIGE