Hallatavad asutused

22.05.18

Sotsiaalhoolekanne

Vändra Alevi Sotsiaalmaja Tel 5119408, lembi@vandra.ee
Vändra Alevi Hoolekandekeskus Tel 4495730, 56508026, hoolekandekeskus@vandra.ee
Tootsi hooldekodu Tel 4460602, 53476689, tootsi.hooldekodu@gmail.com
Vihtra Päevakeskus 4493723, riina@vandravald.ee

Haridus

Vändra Gümnaasium 444 7730, gymn@vandra.ee
Vändra Lasteaed 4495 027, jaana@vandra.ee
Pärnu-Jaagupi Põhikool 4497155, pjkool@pparnumaa.ee
Pärnu-Jaagupi Muusikakool  53030720, katrin.uutsalu@pjkool.ee,
Pärnu-Jaagupi lasteaed Pesamuna 53011179, pesamuna@pparnumaa.ee
Libatse Lasteaed-algkool 4459470, libatsekool@pparnumaa.ee
Vahenurme Lasteaed-algkool 4494730, 53004885, vahenurmekool@pparnumaa.ee
Juurikaru Põhikool 4474613, kool@juurikaru.edu.ee
Pärnjõe Kool 4493573, kool@parnjoe.edu.ee
Kergu Lasteaed-Algkool 4493423, 58176723, kergu.kool@gmail.com
Vihtra Lasteaed 4493720, 5177303, eda@vandravald.ee
M. Lüdigi nimeline Vändra Muusikakool  55593667, muusikakool@vandra.ee
Tootsi Lasteaed-Põhikool 44 68246, kool@tootsi.edu.ee

Kultuur

Pärnu-Jaagupi Rahvamaja 58855662, pjrm@pparnumaa.ee
Pärnu-Jaagupi Raamatukogu 44 94 248, parnu-jaagupi@pkr.ee, http://parnujaagupirk.pparnumaa.ee/
Libatse Raamatukogu 44 59 475, libatse@pkr.ee, http://libatserk.pparnumaa.ee/
Vahenurme Raamatukogu 44 94 710, vahenurme@pkr.ee, http://vahenurmerk.pparnumaa.ee/
Suurejõe Rahvamaja 5120893, suurejoerahvamaja@gmail.com
Pärnjõe Rahvamaja 53009530, heli.sinijoe@gmail.com
Kaisma Rahvamaja 4493489, 5155931, imbi.tonisson@vandravald.ee
Võidula Rahvamaja  4493314, 5089116, voidulamois@gmail.com
Vihtra Külakeskus 4493740, 5221329, reelikaarumae@gmail.com
Kadjaste Vabaajakeskus 4493230, 59125120, alliki400@gmail.com
Suurejõe Raamatukogu 44 93 633, suurejoe@pkr.ee
Vihtra Raamatukogu 44 93 736, vihtra@pkr.ee, http://vihtra.vandravald.ee/raamatukogu/
Pärnjõe Raamatukogu 44 93 561, aluste@pkr.ee
Võidula Raamatukogu 44 93 315, voidula@pkr.ee, http://voidula.vandravald.ee/
Kaisma Raamatukogu 44 95 565, kaisma@pkr.ee, https://kaismaraamatukogu.wordpress.com/
Tootsi Raamatukogu 44 68 495, tootsi@pkr.ee
Vändra Raamatukogu 44 95 936, vandra@pkr.ee, 
Vändra Kultuurimaja 4430346, 57850854, ats.paberits@vandra.ee
Vändra Külakeskus  

Info raamatukogude kohta http://www.pkr.ee/maaraamatukogud.html

Noorsootöö

Pärnu-Jaagupi Noortekeskus noortekas@pparnumaa.ee
Vändra Noortekeskus vandranoored@gmail.com
Vändra alevi Puhkepark  

Sport

Pärnu-Jaagupi Spordikeskus 4497065, 53005663, spordikeskus@pparnumaa.ee
Tootsi Kultuuri- ja Spordikeskus 4459406, spordispets@tootsi.ee

 

Toimetaja: AHTI RANDMERE