Põhja-Pärnumaa vallavalitsus

4.01.18

Pärnu-Paide mnt 2, Vändra alev, Põhja-Pärnumaa  vald, Pärnu maakond, 87701

  • 443 0330
  • vald@pparnumaa.ee
Toimetaja: ANDRUS PEETSON

Haridusvaldkonna ametnikud ja töötajad

27.03.18
Ametikoht Nimi Kontakt
Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja/abivallavanem Tarvi Tasane

447 3702, 5336 3794,

tarvi.tasane@pparnumaa.ee

Haridusspetsialist Tiia Kallastu 447 3707, 5745 0355, tiia.kallastu@pparnumaa.ee
Pärnu-Jaagupi Põhikooli direktor Katrin Uutsalu

5303 0720, katrin.uutsalu@pjkool.ee

Libatse Lasteaed-algkooli direktori kt. Sirje Elvala 445 9470, libatsekool@pparnumaa.ee
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna direktor Sirje Mölder 5301 1179, pesamuna@pparnumaa.ee
Pärnu-Jaagupi Muusikakooli direktor Katrin Uutsalu 5303 0720, pjmk@pparnumaa.ee
Vahenurme Lasteaed-algkooli direktori kt. Siiri Laanesoo 449 4730, vahenurmekool@pparnumaa.ee
Vändra Gümnaasiumi direktor Marget
Privits
444 7731, 533 056 88, marget.privits@vandra.ee
Vändra Lasteaia direktor Jaana Novikov

4495 027, jaana@vandra.ee

Vändra Muusikakooli direktor Toomas Toimeta 55 593 667toomas@catarsis.eu
 
Juurikaru Põhikooli direktor Eha Kuldkepp

447 4613, kool@juurikaru.edu.ee

Pärnjõe Kooli direktor Valdur Ojala 449 3573, kool@parnjoe.edu.ee, parnjoe.naerulind@gmail.com (lasteaed)
Kergu Lasteaed-algkooli direktor Imbi Uulimaa 449 3423, kergu.kool@gmail.com
Vihtra Lasteaia direktor Eda Vaino 449 3720, eda@vandravald.ee
Tootsi Lasteaed-Põhikooli direktor Jüri Mets 44 68 246, jyri.mets@pparnumaa.ee

 

Toimetaja: TARVI TASANE