Haridusvaldkonna ametnikud ja haridusasutuste juhid

15.09.20
Ametikoht Nimi Kontakt
Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja/abivallavanem Tarvi Tasane

44 73 711, 53363794,

tarvi.tasane@pparnumaa.ee

Haridusspetsialist Tiia Kallastu 44 73 707, 57450355, tiia.kallastu@pparnumaa.ee
Pärnu-Jaagupi Põhikooli  ja Pärnu-Jaagupi Muusikakooli direktor Katrin Kohjus

53030720, katrin.kohjus@pjkool.ee

Vahenurme Lasteaed-algkooli direktor Külli Lumi

LIBATSES 44 59 474, 

mobiil 53004885,

VAHENURMES 44 94 730, kylli.lumi@pparnumaa.ee

Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna direktor Sirje Mölder 53011179, pesamuna@pparnumaa.ee
Vändra Gümnaasiumi direktor Marget
Privits
44 47 731, 53305688, marget.privits@vandra.ee
Vändra Lasteaia direktor Jaana Novikov

44 95 027, jaana@vandra.ee

Vändra Muusikakooli direktor Toomas Toimeta 55593667toomas@catarsis.eu
 
Juurikaru Põhikooli ja Vihtra Lasteaia direktor Eha Kuldkepp

44 74 613, kool@juurikaru.edu.ee;

44 93 720

Pärnjõe Kooli direktor Valdur Ojala 44 93 573, kool@parnjoe.edu.ee, parnjoe.naerulind@gmail.com (lasteaed)
Kergu Lasteaed-algkooli direktor Imbi Uulimaa 44 93 423, kergu.kool@gmail.com
Tootsi Lasteaed-Põhikooli direktor Jüri Mets 44 68 246, jyri.mets@pparnumaa.ee

 

Toimetaja: JULIA ERM