Uudised ja teated

« Tagasi

Ettevõtlusnädal Vändra Gümnaasiumis

7. oktoobril Vändra Gümnaasiumis alanud ettevõtlusnädala läbiv tema on roheline eluviis. Esinevad Allan Oras, moomoo (OÜ Disaintekstiil), Coop Pank ja Dream-Struggle-Victory HOLO.EE loojad. Nädala peaesineja on Tallinna Teaduspark Tehnopol.

Õpilastele esinevad ja tutvustavad oma ettevõtet Allan Oras, moomoo (OÜ Disaintekstiil), Coop Pank ja Dream-Struggle-Victory HOLO.EE loojad. Gümnasistid võtavad osa Pärnumaa noorte Inspiratsioonipäevast Pärnus hotellis Strand. I ja II kooliastme majandusõpilased saavad osaleda Vändra Gümnaasiumis toimuval maakondlikul majandusviktoriinil ja III kooliastme õpilased üleriigilisel e-viktoriin majandusest.   

Nädala peaesineja Tallinna Teaduspark Tehnopol viib reedel läbi töötoad 7-9. klassi õpilastele ja  minihäkatoni  10.-12. klassile. Uuritakse, mis on rohetehnoloogia ja kuidas mõõta inimtegevuse mõju keskkonnale? Kuidas kutsuda ellu muudatusi tervise, ennetuse ja sotsiaalhoolekande vallas. Minihäkaton toimub etteantud teemal kasutades uusi arenevaid tehnoloogiaid.