Vallavalitsuse kui ametiasutuse kontaktandmed

2.08.22

Põhja-Pärnumaa Vallavalitsuse juriidiline aadress: Pärnu-Paide mnt 2, Vändra alev, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond, 87701

  • Registrikood 77000234
  • Üldtelefon: +372 443 0330
  • E-post: vald@pparnumaa.ee

Ametnike kontaktid

Pärnu-Jaagupi Halduskeskus asub Pärnu-Jaagupi alevis Kooli 2.

  • üldtelefon +372 4473 702

Tootsi Halduskeskus asub Tootsi alevis Tuleviku 1

  • üldtelefon +372 4459 401

Arvelduskontod: 

  • SEB pank EE111010220267487223
  • Swedbank EE162200221068426764

Suvine töökorraldus:

Perioodil 09.05-31.08.2022 on vallavalitsuse tööaeg: esmaspäevast reedeni kella 8.00-12.00 ja 12.30-16.30

Palume ametnike vastuvõtule tulek eelnevalt registreerida allpool olevaltel kontakttelefonidel

Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus registrikoodiga 77000234 võtab alates 15. veebruarist 2020. a vastu ainult e-arveid (XML-formaadis). Arved edastatakse vastavalt  registrikoodile.

Ametnike e-posti aadressid on mõeldud ametiasutuse tegevusega seotud kirjavahetuseks.

Ametijuhendi nägemiseks kliki ametikohal, hariduse nägemiseks kliki nimel. 

Ametikoht Nimi Kontakt Vastuvõtukoht
Vallavanem Aivar Mäe 5344 2979, aivar.mae@pparnumaa.ee ainult eelneval kokkuleppel
Avalike suhete spetsialist Tiina Salumäe 5646 2774, tiina.salumae@pparnumaa.ee ainult eelneval kokkuleppel
VALLAKANTSELEI      
Vallasekretär Piret Müür 4430 336, 529 2045, piret.myyr@pparnumaa.ee Vallamaja; kaks korda kuus, üldjuhul iga kuu 1. ja 3. N 9-12, vajadusel muul tööpäeval Pärnu-Jaagupi halduskeskus. 
Jurist   avalik konkurss  
Andmekaitse- ja personalispetsialist Kerstin Sempelson 4430 347, kerstin.sempelson@pparnumaa.ee Vallamaja
Registripidaja  Maritta Sillandi 4430 330, 5333 8609, maritta.sillandi@pparnumaa.ee Sünni ja elukoha registreerimine vallamajas.
Sekretär-registripidaja Ulvi Schär 4473 702, 5308 6145, ulvi.schar@pparnumaa.ee Sünni ja elukoha registreerimine Pärnu-Jaagupi Halduskeskuses
Sekretär-registripidaja Julia Erm 4459 401, 5919 5833, julia.erm@pparnumaa.ee Sünni ja elukoha registreerimine Tootsi Halduskeskuses
IT-spetsialist Enn Lossmann 5343 5840, enn.lossmann@pparnumaa.ee Vallamaja
Süsteemiadministraator Priit Maanus priit.maanus@pparnumaa.ee Vallamaja
IT-spetsialist Andrus Peetson 5300 5490, andrus.peetson@pparnumaa.ee N - Pärnu-Jaagupi halduskeskus
SOTSIAALOSAKOND      
Sotsiaalosakonna juhataja Anneli Kaljur 5328 4950, anneli.kaljur@pparnumaa.ee eelneval kokkuleppel
Sotsiaaltööspetsialist Kersti Tilk 4430 342, 5340 4411, kersti.tilk@pparnumaa.ee Vallamaja, sihtgrupp: eakad.
Sotsiaaltööspetsialist Annika Sumre 4430 343, 529 6406, annika.sumre@pparnumaa.ee Vallamaja, sihtgrupp: tööealised.
Sotsiaaltööspetsialist Tiina Sinijärv 4473 708, 5328 4626, tiina.sinijarv@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Sotsiaaltööspetsialist Krista Lindmäe 4459 402, 5376 1671, krista.lindmae@pparnumaa.ee Tootsi halduskeskus
Lastekaitsespetsialist Kerttu-Kaia Kesler 4473 710, 5664 4562, kerttukaia.kesler@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi ja Tootsi halduskeskuses
Lastekaitsespetsialist Eve Lindoja
5191 1641, eve.lindoja@pparnumaa.ee
eelneval kokkuleppel
Lastekaitsespetsialist Liisi Pikkur

5787 7505

liisi.pikkur@pparnumaa.ee

Vallamaja
Sotsiaaltöö assistent Eret Pank 4430 332, eret.pank@pparnumaa.ee Vallamaja
Projekti juhtumikorraldaja Maris Heldja-Pärn 5077231, maris.heldjaparn@pparnumaa.ee  
MAJANDUSOSAKOND      
Majandusvaldkonna abivallavanem Jaanus Rahula 5662 8811; jaanus.rahula@pparnumaa.ee Vallamaja
Majandusspetsialist Tiit Talts 5307 8801, tiit.talts@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Keskkonnaspetsialist Kersti Tammiksaar 443 4049, 5199 5337, kersti.tammiksaar@pparnumaa.ee Vallamaja; iga kuu 1. ja 3. N 9-12 Pärnu-Jaagupi halduskeskus. 
Maakorraldaja Anne Kangert 443 0340, 5308 8487, anne.kangert@pparnumaa.ee Vallamaja; iga kuu 1. ja 3. N 9-12 Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Vallaarhitekt Reet Olev

5622 4688, reet.olev@pparnumaa.ee

Vallamaja
Ehitusspetsialist Aldo Pitsner 525 3483, aldo.pitsner@pparnumaa.ee Vallamaja
Arendusspetsialist Kalev Mitt

514 3377,
kalev.mitt@pparnumaa.ee

Vallamaja
Vallavaraspetsialist Toomas Sonts 4430 345, 505 6343, toomas.sonts@pparnumaa.ee Vallamaja
Teedespetsialist  

 

Vallamaja
HARIDUS- JA KULTUURIOSAKOND      
Haridus- ja kultuurivaldkonna abivallavanem Tarvi Tasane 4473 711, 533 63794, tarvi.tasane@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Haridusspetsialist Tiia Kallastu 5745 0355, tiia.kallastu@pparnumaa.ee Pärnu-Jaagupi halduskeskus

Noorsootöö- ja kogukonnaspetsialist

    Vallamaja
Spordi- ja tervisedenduse spetsialist Taire Ojala 5629 1377, taire.ojala@pparnumaa.ee Vallamaja
RAHANDUSOSAKOND      
Rahandusosakonna juhataja-finantsjuht Eve Lempu

4473 706, 5309 2356, 4430 348 (Vändras)
eve.lempu@pparnumaa.ee

Pärnu-Jaagupi halduskeskus
Vanemraamatupidaja Raagna Urbalu

4430 338, 5307 4471

raagna.urbalu@pparnumaa.ee

Vallamaja
Raamatupidaja  Katrin Jaanson 4430 337, katrin.jaanson@pparnumaa.ee Vallamaja
Raamatupidaja Margit Plado 4430 339, margit.plado@pparnumaa.ee Vallamaja
Raamatupidaja  Maire Argel 516 3669, maire.argel@pparnumaa.ee Vallamaja
Toimetaja: MARITTA SILLANDI