Mobiilsed huvikoolid

8.11.23

 

Mobiilsed kunstikoolid

Põhja-Pärnumaa mobiilse kunstikooli eesmärgiks on kujutlusvõime arendamine, kunstialaste alusteadmiste andmine ning käeliste oskuste süvendamine. Tegeleme joonistamise ja maalimisega, tutvume erinevate visuaalse kunsti liikidega ja erinevate oluliste kunstnike loominguga. Oodatud on täiskasvanud ja noored alates 12. eluaastast. Plaanis on erinevad loovust ning käelisi oskusi arendavad ülesanded. Tundides arvestatakse osalejate ootustega, eelneva ettevalmistusega ning huvidega. Osalejad saavad tundide käigus vahetut tagasisidet ja individuaalset juhendamist.

Julgesti võivad õppima tulla ka need, kes pole varem kunstiga tegelenud. Piisab uudishimust ja tahtmisest! 

Vändras juba tegutseb noortele suunatud kunstikool, mis hakkab pakkuma ka täiskavanutele õppevõimalusi. Uued kunstikoolid saavad olema Kergus, Tootsis ja Pärnu-Jaagupis, kuhu oodatakse kõiki alates 12. eluaastast.

Lisainfo: haridusspetsialist Tiia Kallastu, +372 5745 0355, tiia.kallastu@pparnumaa.ee 

Kunstikooli tunnid toimuvad neli korda kuus, kuumakse on 32 eurot.

Registreerimine hiljemalt 17. novembriks 2023 e-posti aadressil: tiia.kallastu@pparnumaa.ee.

 

Mobiilsed muusikakoolid

Iga pilli õpingud toimuvad üks kord nädalas ja kuu maksumuseks on 29 eurot. Kui soov on õppida mitut pilli, siis lisandub kuutasu iga pilli õppimisel.

Tootsis on võimalik õppida klaverit, trummi, trompetit ja metsasarve.

Kergus on võimalik õppida kitarri, trummi, basskitarri ja klaverit.

Kontaktid:

 

2023/2024 õppeaasta algusest õpib Kergu mobiilses muusikakoolis 12 last. Tootsis alustas 2023 aasta jaanuaris kolm õpilast, kellest kaks asusid sellest sügisest õppima Vändra Muusikakoolis. Üks laps jätkab mobiilses õppes Tootsis.

 

 

Toimetaja: EVA SOOSAAR