Vallavalitsuse teenistujate 2023. aasta puhkuste ajakava

8.09.23
Põhja-Pärnumaa Vallavalitsuse teenistujate 2023 aasta puhkuste ajakava  

 

Nr Nimi Ametikoht 2023. aastal kasutatava puhkuse ajavahemik Asendaja
1 Madis Koit vallavanem    
2 Eva Soosaar avalike suhete spetsialist 24.04-28.04 (5p); 22.05-26.05 (5p); 26.06-14.07 (19p); 20.11-24.11 (5p)  
  Kantselei      
3 Piret Müür vallasekretär 12.06-22.06 (11p); 10.07-28.07 (19p); 27.12-31.12 (5p) Kerstin Sempelson
4 Kerstin Sempelson andmekaitse- ja personalispetsialist 22.05-26.05 (5p); 26.06-07.07 (12p); 31.07-15.08 (16p); 04.10-13.10 (10p) Piret Müür
5 Maritta Sillandi registripidaja 26.06-14.07 (19p); 14.08-25.08 (11p);  Ulvi Schär
6 Julia Erm sekretär-registripidaja 29.05-11.06 (14p); 28.08-10.09 (14p); 18.12-22.12 (5p)  
7 Ulvi Schär sekretär-registripidaja 12.06-20.06 (9p); 17.07-11.08 (26 p); 21.12-22.12 (2p) Maritta Sillandi
8 Priit Maanus süsteemiadministraator 26.06-30.07 (35p)  
9 Enn Lossmann IT-spetsialist 26.06-30.07 (35p)  
10 Andrus Peetson IT-spetsialist 03.07-06.08 (35p)  
  Majandusosakond      
11 Tiit Talts majandusspetsialist 26.06-16.07 (21p); 7.08-18.08 (12p) Toomas Sonts
12 Aldo Pitsner ehitusspetsialist 15.05-26.05 (12p); 26.06-21.07 (26p); 07.08-18.08 (12p) Reet Olev
13 Toomas Sonts vallavaraspetsialist 24.04-30.04 (7p); 19.06-22.06 (4p); 18.07-06.08 (20p); 22.12. (1p); 27.12-29.12 (3p) Tiit Talts
14 Kersti Tammiksaar keskkonnaspetsialist 11.05-16.05 (6p); 19.05 (1p); 10.07-23.07 (14p); 11.09-24.09 (14p)  
15 Reet Olev vallaarhitekt 02.05-05.05 (4p); 17.07-11.08 (26p); 29.08-08.09 (11p)  
16 Anne Kangert maakorraldaja 29.05-04.06 (7p); 10.07-28.07 (19p) Kersti Tammiksaar
  Sotsiaalosakond      
17 Anneli Kaljur sotsiaalosakonna juhataja 02.05-05.05 (4p); 28.06-14.07 (17p); 18.07-21.07 (4p)  
18 Kersti Tilk sotsiaaltööspetsialist 12.06-22.06 (11p), 31.07.-13.08 (14p), 27.12-31.12 (5p)  
19 Eret Pank sotsiaaltöö assistent 10.07-28.07 (19p); 21.08-01.09 (12p)  
20 Diana Audru sotsiaaltööspetsialist    
21 Krista Lindmäe sotsiaaltööspetsialist 27.03-31.03 (5p); 26.06-14.07 (19p); 31.07-04.08 (5p) 27.12-29.12 (3p)  
22 Külli Karits sotsiaaltööspetsialist    
23 Maris Heldja-Pärn eestkostespetsialist 10.07-21.07 (12p); 14.08-01.09 (18p)  
24 Liisi Pikkur lastekaitsespetsialist 30.03-06.04 (8p); 10.07-28.07 (19p);  
25 Leila Markelov lastekaitsespetsialist 12.06-30.06 (17p); 07.08-18.08 (12p)  
26 Kerttu-Kaia Kesler lastekaitsespetsialist 15.05-21.05 (5p); 23.05-29.05 (6p); 26.06-07.07 (12p); 31.07-11.08 (12p)  
  Rahandusosakond      
27 Eve Lempu rahandusosakonna juhataja-finantsjuht 07.02-09.02(3p); 26.06-02.07 (7p); 10.07-28.07 (19p); 25.09-29.09 (5p) Raagna Urbalu jooksvates küsimustes
28 Raagna Urbalu vanemraamatupidaja 15.05-26.05 (12p); 12.06-22.06 (11p); 14.08-27.08 (13p) Eve Lempu
29 Katrin Jaanson raamatupidaja 10.04-14.04 (5p); 08.05-19.05 (12p); 06.07-21.07 (16p); 07.08-11.08 (5p) Maire Argel
30 Margit Plado raamatupidaja 22.05-26.05 (5p); 26.06-30.06 (5p); 17.07-30.07 (14p); 21.08-25.08 (5p); 20.09-29.09 (10p) Maire Argel; Katrin Jaanson
31 Maire Argel raamatupidaja 02.03-03.03(2p); 25.05-26.05 (2p); 28.06-05.07 (8p);  14.08-18.08 (5p); 29.09 - 13.10 (15p) Katrin Jaanson
  Haridus- ja kultuuriosakond    
32 Tarvi Tasane abivallavanem 26.04-28.04 (3p); 26.06-16.07 (21p); 26.07-28.07 (3p); 02.08-04.08 (3p)   
33 Tiia Kallastu haridusspetsialist 20.03-21.03 (2p); 17.07-18.08 (33p)  
34 Maarja Säde kultuuri- ja spordispetsialist    
35 Arma Koidu ajalehe toimetaja 03.07-31.07 (29p)  

 

Toimetaja: KERSTIN SEMPELSON