Koolid ja lasteaiad

9.08.18

Pärnu-Jaagupi Põhikool

Juht: direktor Katrin Uutsalu, katrin.uutsalu@pjkool.ee
Koolitusluba: Nr. 1045 HM 16.06.2000

Põhimäärus
Registrikood: 75001773
Aadress: Kooli 3, Pärnu-Jaagupi, 87201 Pärnu maakond

  • 44 97 155 sekretär
  • pjkool@pparnumaa.ee

Libatse Lasteaed-algkool

Juht: direktor Külli Lumi
Koolitusluba: Nr. 1048 HM 16.06.2000

Põhimäärus
Registrikood: 75001845
Aadress: Libatse küla, 87202 Pärnu maakond

  • 44 59 470 direktor
  • 44 59 472 majandusjuhataja
  • 44 59 473 köök
  • 44 59 474 lasteaed
  • libatsekool@pparnumaa.ee

Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna

Juht: direktor Sirje Mölder
Koolitusluba: Nr. 1425 HM 12.04.2001

Põhimäärus
Registrikood: 75001780
Aadress: Ülase 11, Pärnu-Jaagupi, 87201 Pärnu maakond

  • 53011179 direktor
  • pesamuna@pparnumaa.ee

Vahenurme Lasteaed-algkool

Juht: direktor Külli Lumi
Koolitusluba: Nr. 1047 HM 16.06.2000

Põhimäärus
Registrikood: 75001833
Aadress: Vahenurme küla, 87101 Pärnu maakond

  • 44 94 730
  • vahenurmekool@pparnumaa.ee

Pärnu-Jaagupi Muusikakool

Juht: direktor  Katrin Uutsalu
Koolitusluba: Nr. 1394 HM 11.04.2001

Põhimäärus
Registrikood: 75001796
Aadress: Kooli 2, Pärnu-Jaagupi, 87201 Pärnu maakond

  • 44 34 901 direktor
  • pjmk@pparnumaa.ee

Vändra Gümnaasium

Juht: direktor Marget Privits
Aadress: Kooli 13, Vändra alev, 87701 Pärnu maakond

Põhimäärus

Registrikood: 75001626

  • 444 7731, 533 056 88, 444 7730 Sekretär Maire Küttim
  • gymn@vandra.ee

M. Lüdigi nimeline Vändra Muusikakool

Juht: direktor Toomas Toimeta
Aadress: Vana  61, Vändra alev, 87701 Pärnu maakond
Registrikood: 75001655

Põhimäärus

  • 4495983
  • muusikakool@vandra.ee

Vändra Lasteaed

Juht: direktor Jaana Novikov
Vändra Lasteaed Rukkilille maja asub aadressil Spordi 13
Vändra Lasteaed Mürakaru maja asub aadressil Pikk tn 15
Registrikood: 75037432

Põhimäärus

  • 449 5027
  • lasteaed@vandra.ee

Tootsi Lasteaed-Põhikool

Juht: direktor Jüri Mets
Koolitusluba: Nr 3592HTM 29.04.2011
Kooli maja asub aadressil Kooli tn 7, Tootsi alev, 87501 Pärnu maakond
Registrikood: 75000667

Põhimäärus

  • 44 68 246
  • kool@tootsi.edu.ee

Lasteaia maja asub aadressil Tuleviku tn 1, Tootsi alev, 87501 Pärnu maakond

  • 44 68 354, 44 68 246
  • lasteaed@tootsi.edu.ee
  • http://www.tootsi.edu.ee/wordpress

Juurikaru Põhikool

Juht: direktor Eha Kuldkepp
Registrikood: 75010996
Säästla küla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnumaa 87628

Põhimäärus

  • 44 74 613
  • kool@juurikaru.edu.ee

Pärnjõe Kool

Juht: direktor Valdur Ojala
Registrikood: 75010984
Pärnjõe küla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnumaa 87620

Põhimäärus

  • 44 93 573, 44 93 515
  • kool@parnjoe.edu.ee

Pärnjõe Kool (lasteaed)

Õpetaja: Elvi Lumiste

  • 5346 5681
  • parnjoe.naerulind@gmail.com

Kergu Lasteaed-Algkool

Juht: direktori kt Imbi Uulimaa
Registrikood: 75001388
Kaisma küla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnumaa 87401

Põhimäärus

  • 44 93 423
  • kergu.kool@gmail.com

Vihtra Lasteaed

Juht: direktor Eda Vaino
Registrikood: 75010973
Vihtra küla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnumaa 87603

Põhimäärus

  • 44 93 720
  • eda.vaino@pparnumaa.ee
Toimetaja: ENN LOSSMANN