Haridusvaldkonna ametnikud ja haridusasutuste juhid

15.09.22
Ametikoht Nimi Kontakt
Haridus- ja kultuurivaldkonna abivallavanem Tarvi Tasane

44 73 711, 533 63794,

tarvi.tasane@pparnumaa.ee

Haridusspetsialist Tiia Kallastu 5745 0355, tiia.kallastu@pparnumaa.ee
Pärnu-Jaagupi Põhikooli  ja Pärnu-Jaagupi Muusikakooli direktor Joel Pulk 5303 0720,
joel.pulk@pjkool.ee
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna direktor Külli Lumi

5300 4885, pesamuna@pparnumaa.ee

LIBATSE Naksitrallide rühm 5357 0252, köök 5357 3575, 

VAHENURME Nurmenukkude rühm 5380 9894, köök 5357 2625

Vändra Gümnaasiumi direktor Marget
Privits
44 47 731, 533 05688, marget.privits@vandra.ee
Vändra Lasteaia direktor kt. Kadri Spiegel

44 95 027, kadri.spiegel@pparnumaa.ee

M.Lüdigi nimelise Vändra Muusika- ja Kunstikooli direktor Marget Privits 44 47 731, 5330 5688, marget.privits@vandra.ee
 
Juurikaru Põhikooli direktor Eha Kuldkepp

44 74 613, kool@juurikaru.edu.ee

Pärnjõe Kooli direktor Valdur Ojala 44 93 573, kool@parnjoe.edu.ee, parnjoe.naerulind@gmail.com (lasteaed)
Kergu Lasteaed-algkooli direktor Valdur Ojala 44 93 423, kergu.kool@gmail.com
Tootsi Lasteaed-Põhikooli direktor Jüri Mets 44 68 246, jyri.mets@pparnumaa.ee

 

Toimetaja: TARVI TASANE