Haridusvaldkonna ametnikud ja haridusasutuste juhid

20.09.21
Ametikoht Nimi Kontakt
Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Tarvi Tasane

44 73 711, 53363794,

tarvi.tasane@pparnumaa.ee

Haridusspetsialist Tiia Kallastu 57450355, tiia.kallastu@pparnumaa.ee
Pärnu-Jaagupi Põhikooli  ja Pärnu-Jaagupi Muusikakooli direktor Katrin Kohjus

53030720, katrin.kohjus@pjkool.ee

Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna direktor Sirje Mölder

53011179, pesamuna@pparnumaa.ee

LIBATSE rühm 44 59 474, 

VAHENURME rühm 44 94 730

Vändra Gümnaasiumi direktor Marget
Privits
44 47 731, 53305688, marget.privits@vandra.ee
Vändra Lasteaia direktor Jaana Novikov

44 95 027, jaana.novikov@pparnumaa.ee

M.Lüdigi nimelise Vändra Muusika- ja Kunstikooli direktori kt. Marget Privits 44 47 731, 53305688, marget.privits@vandra.ee
 
Juurikaru Põhikooli direktor Eha Kuldkepp

44 74 613, kool@juurikaru.edu.ee

Pärnjõe Kooli direktor Valdur Ojala 44 93 573, kool@parnjoe.edu.ee, parnjoe.naerulind@gmail.com (lasteaed)
Kergu Lasteaed-algkooli direktor Imbi Uulimaa 44 93 423, kergu.kool@gmail.com
Tootsi Lasteaed-Põhikooli direktor Jüri Mets 44 68 246, jyri.mets@pparnumaa.ee

 

Toimetaja: TARVI TASANE