Uudised ja teated

« Tagasi

Vallavanema tervitus!

Head Põhja-Pärnumaa inimesed!

Mina olen Madis Koit ning alates 16. augustist astusin ametisse Põhja-Pärnumaa vallavanemana. Soovin jagada teiega mõningaid mõtteid endast ja sellest, kuhu suunas vallana edasi koos liigume.

Minu juured on Pärnu-Jaagupi lähedal Salu külas, kus olen üles kasvanud. Oma haridusteed alustasin Pärnu-Jaagupis ning peale gümnaasiumi lõppu suundusin edasi õppima Tallinna Tehnikakõrgkooli, kus omandasin kõrghariduse keskkonna tehnoloogia ja juhtimise erialal. Viimased aastad olen töötanud TalTechis ja ka sealse spordiklubi arendusjuhina. Nüüd aga olen tagasi kodus - Põhja-Pärnumaal!

Vallavanema töö on kindlasti täis väljakutseid ja põnevust, kuid eelkõige on see suur vastutus meie kogukonna eest. Ennekõike soovin tagada, et meie praegustel elanikel oleks siin vallas hea elada ning meie pakutavad teenused oleksid kvaliteetsed ning kättesaadavad kõigile. Minu eesmärk on luua keskkond, mis tõmbab ligi uusi tulijaid – inimesi, kes näevad meie vallas potensiaali ning soovivad siia oma kodu rajada. Selleks peame olema avatud uutele võimalustele, looma atraktiivseid elukeskkondi ning tagama, et meie haridsüsteem ja teenused suudavad rahuldada nii meie olemasolevate kui ka uute elanike vajadusi.

Ülimalt oluline on tagada meie noortele parim haridus ning kaasaegsed sportimisvõimalused. Kindlasti renoveeritakse kõigis valla keskustes staadionid, kus meie lapsed saavad sportlikult aega veeta. Samuti peame avatud olema uutele valla elanikele ning pakkuma neile kodusid, mille tarvis oleme üürikorterite projektiga juba alustanud.

Need on minu igapäevased väljakutsed, millega tööle asun. Kutsun teid kõiki üles olema osa sellest teekonnast. Koos saame muuta Põhja-Pärnumaa veelgi paremaks paigaks!

Oleme julged unistama suurelt ja tegema koostööd. Vallavanema uks on alati avatud.

Põhja-Pärnumaa vald - see oleme meie!

 

Madis Koit

Põhja-Pärnumaa vallavanem