Uudised ja teated

« Tagasi

Agrone OÜ kinkis 10 000 eurot Vändra ESTONIA klaveri renoveerimiseks

Teisipäeval, 6. detsembril toimus Vändra Gümnaasiumi aulas meeleolukas kokkusaamine. Eesti üks suurim toidutootja Agrone OÜ kinkis 10 000 eurot Vändra Muusika- ja Kunstikoolile ESTONIA klaveri renoveerimiseks. 

Agrone kontserni kuuluvad ettevõtted moodustavad ühe suurima Eesti põllumajandusettevõtete grupi. Igapäevaselt tuuakse koostöös tööstustega eestlaste toidulauale parimad piima ja teraviljatooted, loomaliha ja kanamunad. Agrone ettevõtted on oluline lüli Eesti toidujulgeoleku tagamisel.

Vändra AS juhatuse esimees Margus Lepp: "Agrone ettevõttes Vändra AS-s töötab täna 60 tublit inimest, kes on aktiivsed kohaliku kogukonna liikmed. Meil on heaks tavaks igal aastal kaasa lüüa kohalike kogukondade elu arendavates projektides. Sellel aastal toetame heameelega Vändra muusikakooli kontsertklaveri ESTONIA renoveerimist, et laste muusikaharidus jõuaks uuele tasemele. Ja loodame, et suurepäraselt kõlav kontsertklaver toob muusikakooli saali esinema suurepäraseid muusikuid nii kodumaalt kui piiri tagant!" 

Uuenduskuuri läbinud klaver peaks tagasi Vändrasse jõudma kevade algul.