Uudised ja teated

« Tagasi

Ukraina heaks!

Koostöös Agrone OÜ ja MTÜ Muru Motoklubiga kogume Ukraina toetuseks 06.12- 21.12 talve perioodiks olulisi asju. Talve tulekuga on eelkõige vaja generaatoreid, gaasikiirgureid, akupankasid ja sooje riideid.

MTÜ Muru Motoklubi on panustanud Ukraina abistamisele alates esimeste sõjapõgenike saabumisega Eestisse. Nad on aidanud sõjapõgenike siin Eestis kui ka saatnud heategevusliku abi Ukrainasse koostöös Ukraina fondi CF Adjalyk poolse esindaja Sergey Krivenkoga. Kõik saadetised ja abiprojektid on organisatsiooni poolt dokumenteeritud, videomaterjaliga salvestatud ning tagasiside abisaajatelt abitegijatele edastatud. 

Agrone OÜ aitab soetada MTÜ-le generaatoreid. Kui soovid kaasa aidata generaatorite soetamisel, siis Pärnumaa piirkonna kontaktiks on Margus Lepp +372 520 3971.

Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus aitab koguda uusi sooje riideid. Oodatud on eelkõige soojad kudumid, puhvid, soe pesu, pleedid, kindad, sokid ja tekid. Palume tuua ainult korralikke asju. Kogumispunktid asuvad kõigis kolmes halduskeskuses ja annetusi ootame kuni 20.12 õhtuni. 

Kontaktid ja lisainfo

Vändra halduskeskus: Maritta Sillandi +372 5333 8609, maritta.sillandi@pparnumaa.ee

Tootsi halduskeskus: Julia Erm +372 5919 5833, julia.erm@ppranumaa.ee

Pärnu-Jaagupi halduskeskus: Ulvi Schär +372 5308 6145, ulvi.schar@ppranumaa.ee

 

Aitame koos sammukese võidule lähemale!