Uudised ja teated

« Tagasi

Aastavahetus toob Tootsi postiteenustes muudatusi

Aastavahetus toob Tootsi postiteenustes muudatusi

Omniva postiasutuste Lääne piirkonna juhataja Karin Linno

  

Vähese kohapeal teenuste kasutamise tõttu suletakse Tootsi postipunkt järgmise aasta alguses, kuid postiteenus ei kao kuhugi, vaid seda hakkab tooma koju või tööle personaalne kirjakandja. Et kohalikud elanikud saaksid harjumuspäraselt jõulupakid ja heade soovidega postkaardid teele saata ja kätte saada, siis on sulgemine plaanis tuleva aasta 1. jaanuaril. Pakke saab saata-saada ka hiljuti koostöös omavalitsusega paigaldatud uuest Tootsi pakiautomaadist. Postmargid, ümbrikud ja postkaardid on müügil ka Tootsi Coop Konsumis. Lähimad postipunktid asuvad Vändras ja Pärnu-Jaagupis.

 

Personaalse kirjakandja tellimine on lihtne!

Tellimiseks helista personaalse postiteenuse telefonil 6643 330! Ütle, mis teenust soovid, mis ajal ja kuhu. See on tasuta, kui elad postiasutustest kaugemal kui 5 km, lähemalt tulek maksab 5 eurot. Kehtivad täpselt samad hinnad kui postiasutuses ja maksad ainult ostetavate postiteenuste eest. Kirjakandja toob postkontori teenused ise Sinu juurde: ta müüb postmarke, ümbrikke või paneb kliendi eest kirjad ja pakid teele. Samuti saab tasuda arveid, võtta vastu pakke ja kirju ning tellida ajalehti ja ajakirju.

 

Või kirjuta www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine. Märgi soov ja aadress. Sinuga võetakse ühendust ja lepitakse kokku teenindamise aeg. Tellimust tullakse täitma üldjuhul juba järgmisel tööpäeval, aga mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ajavahemikus kell 8-17.

 

Postmarkide ja ümbrike edasimüüjate arv suureneb

Soov on koostöös vallaga leida kohalikke ettevõtjaid või asutusi, kes on huvitatud postmarkide ja ümbrike müümisest, et suurendada postitoodete valikut kohapeal. Postmarke, ümbrikke, postkaarte jt tooteid saab osta ka Omniva e-poest

 

Omniva e-poe postitoodete valik on mitmekülgne!
Omniva e-poest leiab laia valiku postmarke, postkaarte, pakendeid, postkaste, mida saad tellida nii postkasti, kulleriga kui pakiautomaati. Lisaks saab tellida enda kujundusega postmarke ja postkaarte. Filateelia huvilistele on suurim valik filateeliatooteid ning numismaatikud saavad soetada Eesti Panga münte. Valikus on ka loodussõbralikest materjalidest pakendid, villaümbrikud jt tooted.