Uudised ja teated

« Tagasi

2023. aasta turismimessidel osalemise võimalused

Head ettevõtjad!

Põhjamaade suurim lõpptarbijatele ja turismisprofessionaalidele mõeldud  turismimess MATKA toimub Helsingi messikeskuses 19.-22.01.2023. 19.01 on turismiproffessionaalide päev, 20-22.01 on mess avatud lõpptarbijatele. Pärnu Linnavalitsusel on juba 2020. aasta lõpust messipind broneeritud ja makstud ning sellele messile oleme kindlasti minemas (juhul, kui mess ikka toimub). Ootame ka ettevõtjaid koos sihtkohaga MATKA messil osalema. Sihtkoha pinnale mahutame kuus ettevõtjat. Messi osalustasu on 500€ + käibemaks, lisandub kaaseksponendiks registreerimise tasu (eelmisel korral oli 120€). Eraldi peab iga ettevõtja arvestama transpordi-, majutus- ja tööjõukuludega.

Kui teie ettevõte soovib koos sihtkohaga MATKA messil osaleda, siis palun andke sellest teada hiljemalt 30. septembriks e-mailile ave.laane@parnu.ee.

Baltimaade suurim turismimess Tourest 2023 toimub 9.-11.02.2023 Eesti Näituste Messikeskuses. Selleks, et saaksime paika panna Pärnumaa pinna suuruse, on vaja teada ettevõtjate huvi. Messi osalustasu sõltub osaleda soovivate ettevõtjate arvust ja broneeritava pinna suurusest. Infoks, et eelmisel korral oli osalustasu 300€.

Kui teie ettevõte soovib Tourest messil osaleda, siis palun andke sellest teada hiljemalt 30. septembriks e-mailile ave.laane@parnu.ee.