Uudised ja teated

« Tagasi

Ootame kandidaate Põhja-Pärnumaa valla Kauni Kodu konkursile kuni 20. maini 2022.a.

Põhja-Pärnumaa vallavalitsus kutsub kõiki aktiivseid elanikke märkama Põhja-Pärnumaa vallas asuvaid kauneid kodusid ja avalikku ruumi ning esitama neid 2022. aasta „Kaunis Kodu" heakorrakonkursile. Kandidaate saavad esitada kõik Põhja-Pärnumaa valla elanikud ja külalised. Sel aastal ootame konkursile kandidaate nagu ikka neljas rühmas: 

1) elamud tiheasustuses;

2) maakodud;

3) kortermajad;

4) sotsiaal-, äri- ja tootmisobjektid.

Eestlastele omasel kombel kipuvad kaunite kodude omanikud olema äärmiselt tagasihoidlikud oma kodu eksponeerimisel ja tihti ei soovita avalikku tähelepanu, sest kodu rajatakse ju ikka vaid iseendale ja oma perele. Öeldakse, et tagasihoidlikkus kaunistab inimest, kuid vahel on tore oma kätetööst sündinud ilu ka teistega jagada ja siiski loodame, et saame ka sel aastal konkursile kandidaadid, kes on nõus heakorrakonkursil osalema.

Konkursi tulemused avalikustatakse Põhja-Pärnumaa valla kodulehel ja Valla Teatajas. Kõiki konkursil osalejaid tunnustatakse Põhja-Pärnumaa valla sünnipäeva üritusel 2022. aasta sügisel tänukirjaga ja rühmade parimaid autasustatakse lisaks seinaplaadiga. Parimad kinnistud saavad ka rahalised auhinnad:

I koht - 200 euro väärtuses;

II koht - 150 euro väärtuses;

III koht - 100 euro väärtuses.

Rühmade võitjad esitatakse „Eesti kaunis kodu 2023" maakondlikku vooru.

Andke meile kaunist kodust teada hiljemalt 20. maiks e-posti aadressile vald@pparnumaa.ee või telefonil  443 0330. Tore kui saate lisada ka omanike kontakti.