Uudised ja teated

« Tagasi

Põhja-Pärnumaa valla raamatukogude töökorraldus alates 11. märtsist

Seoses  Covid-19 viiruse laialdasest levikust on  Põhja-Pärnumaa valla raamatukogud:

•    Avatud ainult ette tellitud teavikute laenutuseks ja raamatute tagastamiseks kontaktivabalt.

•    Ruumi sisenege palun ühekaupa ja vältige lähikontakte.

•    Laenutamine toimub raamatukogude lahtiolekuaegadel-

NB! 11.03-11.04 on Vändra raamatukogu laupäeviti suletud.

•    Ette tellida saab telefoni, e-posti või raamatukogu programmi URRAM  https://www.lugeja.ee kaudu.

•    Palume enne e-kirja saamist või raamatukoguhoidja telefonikõnet teavikutele järele mitte tulla.

•    Tagastamiseks mõeldud raamatud saate jätta Vändras ja Pärnu-Jaagupis raamatukogu tagastuskasti.

•    Päringutele vastame telefoni ja e-posti teel.

•    Avalikus internetipunktis on võimalus kasutada arvutit vajalike toimingute tegemiseks – vajalik on etteregistreerimine.

•    Infot jagab raamatukogu direktor Monika Jõemaa telefonil 5884 4686, e-post monika.joemaa@pparnumaa.ee.

•    Viiviste arvestus on peatatud.

Raamatukogude kontaktid:

📚 Vändra Raamatukogu- tel 449 5936, raamatukogu@pparnumaa.ee

📚 Pärnu-Jaagupi haruraamatukogu- tel  44 94 248, parnu-jaagupi@pkr.ee

📚 Libatse haruraamatukogu- tel 44 59 475, libatse@pkr.ee

📚 Vahenurme haruraamatukogu-  tel 44 94 710, vahenurme@pkr.ee

📚 Vihtra haruraamatukogu – tel  44 93 736, vihtra@pkr.ee

📚 Suurejõe haruraamatukogu- tel 5884 4686, suurejoe@pkr.ee

📚 Kaisma haruraamatukogu- tel 44 95 565, mobiil 52 55 481, kaisma@pkr.ee

📚 Võidula haruraamatukogu, tel 44 93 315, voidula@pkr.ee

📚 Tootsi haruraamatukogu, tel 44 68 495, tootsi@pkr.ee

📚Pärnjõe haruraamatukogu, tel 44 93 561, parnjoe@pkr.ee