Uudised ja teated

« Tagasi

NOORED KOGUKONNA HEAKS: AITÄH HOOLITSEMAST!

Noorsootöö nädala 23.-30.11.2020 raames korraldab Põhja-Pärnumaa valla Pärnu-Jaagupi noortekeskus koos kohalike noortega heategevusliku ettevõtmise "Noored kogukonna heaks: aitäh hoolitsemast!", et tänada oma kogukonna SA Pärnu-Jaagupi Hoolduskodu hooldustöötajaid südamega tehtud füüsilist ja vaimset pingutust nõudva töö eest.

Pärnu-Jaagupi noored soovivad oma kogukonna heaks panustada ettevõtmisega, millega soovivad hooldustöötajate tööd väärtustada ning tunnustada. Noored pööravad kogukonna tähelepanu hooldustöötaja ametile. Hooldustöötajad hoolitsevad meie nõrgemate ühiskonnaliikmete eest, tagades neile inimväärse elu ka siis, kui nad ise enam endaga hakkama ei saa. 

Noored kaasavad oma heategevuslikku ettevõtmisse kohalikku omavalitsust, ettevõtjaid, kes aitavad hooldustöötajatele mõeldud kingikotti väärikalt täita ja kutsuvad kogukonnaliikmeid jõulukaartide meisterdamise töötuppa (kui COVID-19 pandeemia lubab). 

Armas ettevõtja ja osavate näppudega käsitööline, kes sa soovid ja saad panustada kingitustega noorte südamega tehtud ettevõtmisesse, siis võta ühendust Kertuga telefonil 528 9664 või kirjuta parnujaagupinoortekeskus@pparnumaa.ee 

Idee hooldustöötajaid kingitusega tänada tuli Pärnu-Jaagupi noortelt, sest nad tunnevad, et hooldustöötajad jäävad väga sageli tahaplaanile ja  suur ja südamlik "aitäh" kulub neile kindlasti ära ja annab juurde motivatsiooni ja jaksu edasi tegutseda!