Uudised ja teated

« Tagasi

Põhja-Pärnumaa valla koolid on alates esmaspäevast, 16. märtsist kaug- ja koduõppel

Koroonaviiruse ülikiire levik maailmas ja selle arengustaadium Eestis on tekitanud olukorra, kus suuremate rahvahulkade kokkusaamise vältimine on haiguse pidurdamiseks kõige olulisem. Tuginedes Vabariigi Valitsuse otsusele jätkavad Põhja-Pärnumaa valla koolid alates esmaspäevast, 16. märtsist õppetegevust kaug- ja koduõppe vormis. Meile teadaolevalt meie koolides haigusjuhtumeid ei ole. Kaug- ja koduõpe kestab olukorra normaliseerumiseni ja vaadatakse üle kahe nädala jooksul. Õpilased ja vanemad sel ajavahemikul koolimajja tulla ei saa. Lisaks õppetööle ei toimu koolimajas ka ringid ja trennid. Õpetajad käivad vajadusel koolimajas õppetööd korraldamas ja koordineerimas.

Loodame, et teil on võimalus tagada oma lapsele turvaline kodus olemine ning õppimiseks vajalikud seadmed (võimalusel digiseade ekraani ja klaviatuuriga ning internetiühendus). Õpetajad saadavad vajalikku õppeinfot vastavalt tunniplaanile e-kooli vahendusel.

Endiselt paneme kõigile südamele, et tuleb kindlasti järgida Terviseameti kõiki nõudeid ka antud olukorras!

Et õppimine kodus võimalikult sujuvalt kulgeks, palume kõigil õpilastel võtta koju kaasa oma koolis olevad õppematerjalid, mis asuvad klassides, garderoobis või on mujal (õpikud, töövihikud jne). Samuti palume koolist ära viia kõik muud isiklikud asjad, et oleks parem koolimaja põhjalikult koristada.


Oluline info on leitav valla kodulehel www.pparnumaa.ee ja facebooki lehel.

 

Jäägem terveks!

 

Tarvi Tasane,

abivallavanem vallavanema ülesannetes