Uudised ja teated

« Tagasi

Noortevolikogu valimisteks oodatakse kandidaate

Kui Sina,13-26-aastane noor, soovid muuta Põhja-Pärnumaa valla noorte elu põnevamaks, rääkida kaasa tähtsatel noori puudutavatel teemadel ning aidata lahendada Põhja-Pärnumaal olevaid murekohti noorte jaoks, siis nüüd on Sinu võimalus!

Põhja-Pärnumaa valla noortevolikogu esimene ametlik koosseis otsib uusi ja tegusaid noori oma ridadesse. Kokku hakkab kuuluma tegusasse seltskonda 13 noort üle kogu valla.

Selleks, et teha noorte jaoks midagi suurt ja olulist ära, täida kandideerimisavaldus, allkirjasta see digitaalselt ning saada aadressil margit.kadak@pparnumaa.ee

Kui Sul digitaalselt allkirjastamise võimalust pole, siis too avaldus Põhja-Pärnumaa Vallavalitsusse aadressil Pärnu-Paide mnt 2, Pärnu-Jaagupi Halduskeskusesse aadressil Uus 53 või Tootsi Halduskeskusesse aadressil Tööstuse 5.

Kandideerimisavaldusi saab esitada 01. oktoobrist kuni 30. oktoobrini 2019. Kõigi valimiskomisjoni poolt sobivaks tunnistatud kandidaatidega võetakse ühendust ning kandidaatide nimekiri avalikustatakse Põhja-Pärnumaa valla veebilehel ning Põhja-Pärnumaa Noortevolikogu Facebooki lehel.

Lisainfo:

Margit Kadak

Põhja-Pärnumaa Vallavalitsuse spordi- ja noorsootööspetsialist

margit.kadak@pparnumaa

44 30 344