Vallavolikogu

7.12.21

Vallavolikogu esimees on Ülle Vapper (ylle.vapper@pparnumaa.ee, telefon +372 5066654) ja aseesimees Olga Kaljuste (olga.kaljuste@pparnumaa.ee).

Volikogu esimees Ülle Vapper võtab vastu Pärnu-Jaagupi halduskeskuses K 14.00-17.00. .  Vastuvõtule palume eelnevalt kindlasti registreerida.

Põhja-Pärnumaa valla esindajateks Pärnumaa Omavalitsuste Liidu üldkogul on volikogu esimees Ülle Vapper ja tema asendaja Olga Kaljuste.

Põhja-Pärnumaa vallavolikogu liikmed on:

Nimi Valimisliit E-post Huvide deklaratsiooni esitamise aeg
Raido Mets VL Inimeste eest    
Heldi Raude VL Inimeste eest heldi.raude@pparnumaa.ee  
Olga Kaljuste VL Inimeste eest olga.kaljuste@pparnumaa.ee  
Reio Randmaa VL Inimeste eest reio.randmaa@pparnumaa.ee  
Eva Kruuse VL Inimeste eest eva.kruuse@pparnumaa.ee  
Raul Peetson VL Meie Vald raul.peetson@pparnumaa.ee  
Ülle Vapper VL Meie Vald ylle.vapper@pparnumaa.ee  
Niida-Anita Morgen VL Meie Vald niidaanita.morgen@pparnumaa.ee  
Urmet Kalden VL Meie Vald urmet.kalden@pparnumaa.ee  
Gerda Mölder VL Meie Vald gerda.molder@pparnumaa.ee  
Riina Kukk VL Tasakaal riina.kukk@pparnumaa.ee  
Tarmo Lehiste VL Tasakaal tarmo.lehiste@pparnumaa.ee  
Priit Enok VL Tasakaal priit.enok@pparnumaa.ee  
Madis Koit VL Tasakaal madis.koit@pparnumaa.ee  
Mari-Liis Jaanson VL Vändra noored mariliis.jaanson@pparnumaa.ee  
Ralf-Henry Kaas VL Vändra noored ralfhenry.kaas@pparnumaa.ee  
Merit Eier VL Vändra noored merit.eier@pparnumaa.ee  
Martin Sempelson VL Vändra noored martin.sempelson@pparnumaa.ee  
Peeter Perm Eesti Konservatiivne Rahvaerakond peeter.perm@pparnumaa.ee  
Urmas Laast Eesti Konservatiivne Rahvaerakond urmas.laast@pparnumaa.ee

 

Helle Penjam Eesti Konservatiivne Rahvaerakond helle.penjam@pparnumaa.ee  

 

Toimetaja: JULIA ERM