Vallavolikogu

29.10.19

Vallavolikogu esimees on Ülle VAPPER (ylle.vapper@pparnumaa.ee, telefon +372 5066654)  ja aseesimees Priit ENOK (priit.enok@pparnumaa.ee, telefon +372 5055543).

Volikogu esimees Ülle Vapper võtab vastu Pärnu-Jaagupi halduskeskuses K 14.00-17.00.  Vastuvõtule palume eelnevalt kindlasti registreerida.

Põhja-Pärnumaa valla esindajateks Pärnumaa Omavalitsuste Liidu üldkogul on volikogu esimees Ülle Vapper  ja tema asendaja  Priit Enok.

Põhja-Pärnumaa vallavolikogu liikmed on:

Nimi Valimisliit E-post Huvide deklaratsiooni esitamise aeg
Mati Rosenstein VL Ühine Koduvald mati.rosenstein@pparnumaa.ee 09.04.2019
Marina Simm VL Ühine Koduvald marina.simm@pparnumaa.ee 01.05.2019
Ülle Vapper VL Ühine Koduvald ylle.vapper@pparnumaa.ee 29.05.2019
Tiia Uffert VL Ühine Koduvald tiia.uffert@pparnumaa.ee 27.05.2019
Raul Peetson VL Ühine Koduvald raul.peetson@pparnumaa.ee 30.04.2019
Niida-Anita Morgen VL Ühine Koduvald niidaanita.morgen@pparnumaa.ee 08.04.2019
Jüri Mets VL Ühine Koduvald jyri.mets@pparnumaa.ee 30.04.2019
Gerda Mölder VL Ühine Koduvald gerda.molder@pparnumaa.ee 01.04.2019
Margo Dello VL Ühine Koduvald margo.dello@pparnumaa.ee 11.06.2019
Jaanus Rahula VL Inimeste eest jaanus.rahula@pparnumaa.ee 30.05.2019
Roman Kiveste VL Inimeste eest roman.kiveste@pparnumaa.ee 02.05.2019
Madis Koit VL Inimeste eest madis.koit@pparnumaa.ee 29.05.2019
Olga Kajuste VL Inimeste eest olga.kaljuste@pparnumaa.ee 30.05.2019
Heldi Raude VL Inimeste eest heldi.raude@pparnumaa.ee 27.05.2019
Kaido Madisson VL Inimeste eest kaido.madisson@pparnumaa.ee 03.04.2019
Raul Orav VL Inimeste eest raul.orav@pparnumaa.ee 21.04.2019
Eha Kuldkepp VL Inimeste eest eha.kuldkepp@pparnumaa.ee 22.04.2019
Tarmo Lehiste VL Tasakaal tarmo.lehiste@pparnumaa.ee 29.05.2019
Priit Enok VL Tasakaal priit.enok@pparnumaa.ee 31.05.2019
Tiit Soosaar VL Tasakaal tiit.soosaar@pparnumaa.ee

25.10.2019

Nils Sempelson VL Tasakaal nils.sempelson@pparnumaa.ee 16.05.2019

 

Toimetaja: AHTI RANDMERE