Hoolekogude koosseisud

20.11.19

Pärnu-Jaagupi Lasteaia Pesamuna hoolekogusse kuuluvad: volikogu esindaja Marina Simm, lastevanemate esindajad: Krista Vahenurm, Triin Karotam, Andrus Kumel, Irma Tasane, Merit Liik, Jane Semenov ja Ragne Pirsi. Pedagoogide esindaja Kaie Pihelgas.

Libatse Lasteaia-algkooli hoolekogusse kuuluvad: lastevanemate esindajatena  Teele Põld, Madis Tago, õpetajate esindajad on Ivi Leps ja Rita Tomson ning vallavolikogu esindaja hoolekogus on Mati Rosenstein. 

Pärnu-Jaagupi Muusikakooli hoolekogusse kuuluvad: lastevanemate esindajatena Gerly Puusepp, Heli Künnapas, õpetajate esindaja Helle Ottender, õpilaste esindaja Heidi Sai, kooli pidaja esindaja Tiia Kallastu ning kooli toetava organisatsiooni esindaja Gerda Mölder. 

Pärnu-Jaagupi Põhikooli hoolekogusse kuuluvad: lastevanemate esindajad Kermo Figol, Eda Pipar ja Diana Mägi, kooli toetava organisatsiooni esindaja Eva Laks, vilistlaste esindaja Margo Sai, õpetajate esindaja Merike Mäemets, õpilaste esindaja Anete Hirvela ning vallavolikogu esindaja Tiia Uffert. 

Vahenurme Lasteaed-algkooli hoolekogusse kuuluvad: lastevanemate esindajad Siret Aija, Erika Pärnala, Käde Vahenurm, õpetajate esindajad Karina Kotkas ja Terje Krikuhhin, vallavolikogu esindaja Margo Dello. 

Vändra Lasteaia hoolekogu koosseisu kuuluvad: lapsevanemate esindajad: Keit Luberg, Merit Eier, Liivi Laan, Mario Karotam, Raivo Soosaar, Sanna Lepla, Keili Kitsing, Priit Rebina ja Peeter Nikolajev. Pedagoogide esindajad: Sirje Leiten ja Andra Sinimets. Vallavolikogu esindaja: Tiit Soosaar.

Vändra Gümnaasiumi hoolekogusse kuuluvad: Katrin Juro - vilistlaste esindaja; Mari-Liis Jaanson ja Ülle Tomingas - õpetajate esindajad; Tiina Toomela, Taivo Esula, Ago Haugjärv, Urmas Maranik, Maris Heldja-Pärn, Keili Västrik, Monica Raaga - lastevanemate esindajad; Sandra Väliste - õpilaste esindaja, Priit Enok - vallavolikogu esindaja.

Juurikaru Põhikooli hoolekogusse kuuluvad: Krista Mustonen - esinaine, Airi Allvee - aseesinaine, Kaire Rullingo - lapsevanemate esindaja, Maarja Sepp - lapsevanemate esindaja, Helje Madisson - lapsevanemate esindaja, Kaido Madisson - vallavolikogu esindaja, Õnne Õismets - lapsevanemate esindaja, Toomas Firsanov-Kõuts - lapsevanemate esindaja, Sirje Paberits - õpetajate esindaja.

Pärnjõe Kooli hoolekogusse kuuluvad: Aime Auksmaa ja Elvi Lumiste - õpetajate esindajad, Jaanus Rahula - vallavolikogu esindaja, Eno Taggo, Ene Sumre, Pille Kell, Helju Vellemäe ja Verner Raik - lastevanemate esindajad.

Vändra Muusikakooli hoolekogusse kuuluvad: Luule Põder, Reelika Kadakas - lastevanemate esindajad, Kertu Sumre - vilistlaste esindaja, Kärt Kõuts - õpilaste esindaja, Kaja Saar, Maris Roost - õpetajate esindajad, Tiia Kallastu - koolipidaja esindaja.

Kergu Lasteaed-algkooli hoolekogusse kuuluvad: Roland Retpap, Evelin Kokk, Epp Ustav, Ülle Loidap - lastevanemate esindajad, Mariann Pärnoja - õpetajate esindaja, Tarmo Lehiste - volikogu esindaja.

Tootsi Lasteaed-põhikooli hoolekogusse kuuluvad: Julia Erm, Gertu Saaliste, Jaanika Oja, Raido Saar, Riina Kukk, Krista Lindmäe, Ester Poolak, Gerth Keppi, Aleksander Vaarmann - lastevanemate esindajad, Urve Hillep, Silvia Põbo - õpetajate esindajad, Indrek Pärtel - vilistlaste esindaja, Deisy-Lisete Saar - õpilaste esindaja, Olga Kaljuste - volikogu esindaja.

Vihtra Lasteaia hoolekogusse kuuluvad: Triin Tünder ja Kaire Rullingo - lastevanemate esindajad, Liivi Vähesoo, Küllike Reimann - õpetajate esindajad, Raul Orav - volikogu esindaja.

 

Toimetaja: AHTI RANDMERE