Uudised ja teated

« Tagasi

Suurejõe haruraamatukogu alustab alates 2. septembrist tööd Juurikaru Põhikooli ruumides

Seoses Põhja-Pärnumaa vallas toimunud raamatukogureformiga, mis jõustus 1. märtsist ning millega liideti valla 10 raamatukogu ühtse juhtimise alla, vaadati üle ka haruraamatukogude külastatavus ja parem toimimine.

Koos Põhja-Pärnumaa Vallavalitsusega jõudsime järeldusele, et Suurejõe haruraamatukogu saaks rohkem külastajaid ning tema majandamine oleks odavam ning Juurikaru kool võidaks, kui koolis asuks ka kooliraamatukogu, otsustati raamatukogu Suurejõe kortermajast viia Juurikaru kooli ruumidesse.

Alates 2. septembrist alustabki raamatukogu seal koos raamatukoguhoidja Elvira Varrikuga tööd. Raamatukogu on avatud esmaspäevast neljapäevani kell 10.00-15.00, raamatukogu on suletud reedel, laupäeval ja pühapäeval. Suvisel koolivaheajal on raamatukogu avatud teisipäeval kell 11.00-12.00 ja 12.30-18.00, kolmapäeval ja neljapäeval kell 12.00-17.00, raamatukogu on suletud esmaspäeval, reedel, laupäeval ja pühapäeval.

Muutus ka raamatukogu telefoninumber- see on nüüd 517 1826.

Raamatukogu asub Juurikaru koolimaja vasakpoolses tiivas (kui olla näoga maja poole). Sissepääs raamatukogusse on maja tagant eraldi sissepääsuga.

Kui on inimesi, kellele lahtiolekuajad ei sobi või ei saa Juurikarule tervislikel põhjustel minna, anda teada Monika Jõemaale- monika.joemaa@pparnumaa.ee, tel 58844686-  organiseerime koduteeninduse.