Uudised ja teated

« Tagasi

Registreeri oma elukoht Põhja-Pärnumaale juba täna!

Sinul on võimalik panustada meie valla paremasse tulevikku. Põhja-Pärnumaa on väga kiirelt arenev vald suurepärases looduskeskkonnas. Aastaks 2024 oleme suurim roheenergiat tootev omavalitsus kogu Eestis ja saame pakkuda oma kodanikele kõige soodsamalt energiat. Vallas on olemas heal tasemel haridus, kodulähedased töökohad, toredad kultuurisündmused, väga head sportimisvõimalused ja kuurortlinn Pärnu on kiviviske kaugusel.

Sissekirjutus on oluline, sest täpne ülevaade elanikest aitab vallal paremini elukorraldust planeerida. Suurem maksulaekumine aitab vallal teha ka rohkem investeeringuid elukeskkonna parendamiseks. Valla kõige olulisem tuluallikas on üksikisiku tulumaks ja selle laekumine sõltub registreeritud elanike arvust. Seetõttu on äärmiselt oluline just Sinu panus.

Põhja-Pärnumaa vald hoolitseb oma elanike eest. Maksame sünnitoetust, kingime uutele kodanikele hõbelusika ning tagame lasteaia- ja koolikohad. Esimesse klassi minevad lapsed saavad ranitsatoetust. Kõigis meie valla koolides on lastele tasuta koolitoit, toetame huvitegevust ja tagame hariduse moodsas õpikeskkonnas. 

Põhja-Pärnumaa vallakodaniku soodustused ja toetused:

Sünnitoetus on 500 eurot
Ranitsatoetus 100 eurot
Matusetoetus 250 eurot

Hajaasustus programmi toetus ühe majapidamise kohta kuni 6500 eurot

Põhja-Pärnumaa valla elanikuks registreerimine on lihtne. Toimi nii!

  • Elukohateate vormi on võimalik täita riigiportaalis https://www.rahvastikuregister.ee/
  • Elanikuks registreerimiseks on võimalik täita elukohateate blankett ning tuua see vallaavalitsuse sekretärile.
  • Elukohateate blankett on saadaval ka vallaavalitsuses ja täita saab selle kohapeal koos ametniku abiga. Kaasa on vaja võtta isikut tõendav dokument.

November 2022 seisuga elab Põhja-Pärnumaal 7958 inimest.

Selleks et saaksid osa kõikidest valla pakutud hüvedest, registreeri end Põhja-Pärnumaa valla elanikuks juba täna!