27.07.20

 

„Noortepäev" reedel, 7. augustil

Kell 16.00 alustavad Pärnu Rulakooli treenerid rula jam´i  ja huvilistele viiakse läbi väike koolitus. Järgneb tõukeratta võistlusele registreerimine ja soojendus, pargis ainult võistlusel osalejad. Kell 17.30 tõukeratta võistluse eelvoorud ja orienteeruvalt kell 19.00 võistluse finaal. Võistlus toimub kahes vanusegrupis: kuni 12-aastased ning alates 13-aastased. Lisainfo ja eelregistreerimine margit.kadak@pparnumaa.ee

Samal ajal on võimalik tutvust teha ka slacklinega ning toimub vibu võistlus. Registreerimine koha peal.

Korvpalliväljakul saab tutvust teha Kangoo Jump treeninguga, mida viib läbi treener Kertu Kaljur, kes tutvustab treeningut nii: „Soovid parandada kehahoiakut ja koordinatsiooni, anda lihastele toonust, tõsta vastupidavust füüsilisele koormusele. Samas kaitstes selgroogu ja liigeseid ning kõige selle juures saada tohutus koguses positiivseid emotsioone? Tekkis huvi? tule proovi Kangoo Jumpsi."

Trenni vahepeal esineb JJ-Street Vändra tantsurühm, Kerli Kiileri juhendamisel.

Ennast saab proovile panna ka põgenemistoas, mille edukaid läbijaid ootab väike auhind. Põgenemistuba asub Vändra Kultuurimajas, täpsem info koha peal.

Kell 20.00 esineb muusikakooli noortebänd,  nooruslik Ergo Metsla blues band (koosseisus: Ergo Metsla, Kaupo Tiitus, Arvo Kriventsel, Argo Piirsalu ja Kalev Saar), VALEVXLL, õhtu lõpetab noortedisko, DJ Sahh Matt.

Kell 19.00 Vändra Kultuurimaja väikeses saalis Sirja Harrastustrupi etendus "Ühe tiivaga inglid".

"Ühe tiivaga inglid" on SIRJA esimene etendus. Teksti kirjutasid Maarja ja Krista kahepeale, muusika looja ja esitaja on Kris Mustonen ja kunstilise poole sätib Maarja Sepp. Lugu ise sai ideest lavaküpseks vaid ühe kuuga. Nii on kui tehakse kirega ja seda, mis süda ütleb. "Ühe tiivaga inglid" lugu räägib kahest õest. Need, kes on õed, need teavad, mida tähendab õele õe olemasolu! See on midagi enamat kui lihtsalt lähedus. See on see, kui keegi näeb sama südamega kuid teiste silmadega...  Pilet 11 eurot.

Vändra Kultuurimaja väikeses saalis avatud Markus Mangussoni fotonäitus „Seiklus on minu teraapia". Näitus on avatud laupäeval ja pühapäeval kell 11.00–18.00.

 

Toimetaja: JULIA ERM