7.08.20

 

 „Perepäev" laupäeval, 8. augustil

 

Kell 11.00 avatakse päev vallajuhtide tervitusega

Kell 11.00 tuleb külla Lotte ja dr Ave väikese etendusega. Lotte-preili on üks ütlemata lõbus ja avastamishimuline koeratüdruk, kellele meeldib üle kõige sõpradega mängida ja kukerpallitada. Nüüd on ta juba nii suur, et saab ise ka oma sõpradel külas käia. Koos on ju hiiglama tore! Peale seda pakutakse pannkooki moosiga. Tasuta!

 

Kell 11.00 võrkpalli ja korvpalli võistlused

Pane meeskond kokku ja võta osa, igale võistlejale auhind!

Võrkpalli mängitakse Vändra pargi liivaväljakul. Võistkonnas on 3 mängijat ja varumängijad. Osalustasu on 15 eurot võistkonna kohta. Registreeri oma võistkond 5. augustiks e-posti aadressil mario.magisalu@vandra.ee.

3x3 tänavakorvpalli korraldab korvpalliklubi Vändra Karud. Mängude algus 11.00 Vändra pargi korvpalliväljakul. Võistkonnas peab olema 1 korvpalli treeningutel osalev laps, 1 treeningutel mitteosalev laps ja 2 täiskasvanut. Võistkonna osalustasu on 15 eurot. Registreeri oma võistkond 5. augustiks veebikeskkonnas, link on leitav Põhja-Pärnumaa valla kodulehelt.  Lisainfo telefonil 53365050 või kirjuta vandrakarud@gmail.com.

Juhendid

Korvpalli juhend

Võrkpalli juhend

 

Kell 12.00 pakub lastega peredele tegevust Pereerror. Tegevust jagub nii päris pisikestele kui ka suurematele lastele. Vändra Muusikakooli kunstiosakond viib läbi kõikidele huvilistele kriidiga joonistamise töötoa.

 

Kell 13.00 arutelud Vändra teemadel.

Ootame kohalikke inimesi ja endisi vändrakaid osalema ja kaasa rääkima teemal: „Kuidas kogukonnaliige saaks kohalikku ellu panustada ja endale ise parema homse luua?"

Arutelul räägivad kaasa Marek Helm, Kaupo Tiitus, Paula Perner, Ralf-Henry Kaas. Arutelu juhib Kalev Saar.

Arutelu toimub Wentextili tagahoovis.

 

Kell 14.00–16.00 Lada Ride vanade autode näitus. Kuna eelnevad Lada Ride kommuuni üritused on tõmmanud palju pealtvaatajate tähelepanu, siis Lada Ride ja Vändra Kultuurimaja on pannud jõud kokku ning kutsuvad kõiki vanade autode fänne ja omanikke tähistama Vändra 505 sünnipäeva! Sina, Lada või mõne muu vana auto omanik, oled oodatud oma autot eksponeerima suurejoonelisele ja uhkele vanade autode näitusele. Olgu sul BMW, ZAZ või mõni uunikumist Opel, tule kohale ja eksponeeri oma auto ilu!

https://www.facebook.com/events/313773696456708

 

Lastele terve päev batuudid.

Kell 20.00 Peoõhtu pargis

Esinevad ansambel Traffic ja Justament. Pääse peoõhtule on 5 €, alla 16-aastased tasuta.

Avatud baarid ja tänavatoitlustus. Oma söögi ja joogiga palume mitte tulla.

Piletite eelmüük Vändra Kultuurimajas 3.–7. august kell 10.00–18.00. Piletid on müügil ka kohapeal.

 

 

Toimetaja: JULIA ERM