Uudised ja teated

« Tagasi

21. augustil toimub Pärnus ettevõtjatele suunatud infopäev PRIA mitmekesistamise toetusmeetme tutvustamiseks

19. septembril avab PRIA Mitmekesistamise toetusmeetme. Taotleda saab kuni 150 000 eurot, meetme eesmärk on uute töökohtade loomine keskustest kaugemal. Pärnus toimub infopäev 21. augustil Akadeemia 2, Pärnumaa Arenduskeskuse ruumides algusega kl 13:00.

Mitmekesistamise toetusmeetme peamine oodatav tulemus on töökohtade lisandumine maapiirkonda. Ootame infopäevale eelkõige just neid ettevõtteid, kes võiksid uusi täiendavaid töökohti maapiirkonda juurde luua.

Infopäevade eesmärk on, et:

  1. võimalikult suur osa sihtrühmast kõigist maakondadest oleks kursis toetusmeetme võimalustega
  2. esitatud taotlustest suurem osa oleks just sellistelt ettevõtetelt, kes tegelikkuses ka uusi hästi tasustatud töökohti maapiirkonda juurde loovad

Infopäevale on oodatud osalema kuni 9 töötajaga vähemalt kaks aastat tegutsenud ettevõtted, kellel on plaan luua juurde uusi töökohti maapiirkonda ja kes vajavad seejuures toetust investeeringute tegemisel. Toetusmeetme võimalusi tutvustavad PRIA ja Maaeluministeeriumi esindajad.

Täpsem info toetusmeetme tingimuste kohta avaldatakse PRIA kodulehel www.pria.ee . Meede avaneb 19. septembril ning on avatud kolm nädalat.

Infoleht

Rohkem infot: 

Aino Viinapuu

juhatuse liige

Rohelise Jõemaa Koostöökogu

tel 528 1275

aino@joemaa.ee