Põhja-Pärnumaa vallavalitsus

4.01.18

Pärnu-Paide mnt 2, Vändra alev, Põhja-Pärnumaa  vald, Pärnu maakond, 87701

  • 443 0330
  • vald@pparnumaa.ee
Toimetaja: ANDRUS PEETSON

Kultuurivaldkonna ametnikud ja töötajad

19.03.18

Fotol: Tarvi Tasane, Gerda Mölder, Imbi Tõnisson, Triin Karotam, Reelika Arumäe, Martin Sempelson, Alliki Luuasep, Kertu Kaljur, Ats Paberits, Lea Toom - EV 100 peoõhtu 23.02.2018 Pärnu-Jaagupis.

Ametikoht

Nimi Kontakt Haridus ja eriala
Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja/abivallavanem Tarvi Tasane

44 73 702, 5336 3794, tarvi.tasane@pparnumaa.ee

kõrgem, pedagoogika ja algõpetuse metoodika
Kultuuri- ja sporditööspetsialist Martin Sempelson

4430 346, 5171838,

martin.sempelson@pparnumaa.ee

kesk, kultuurikorraldaja tase 4, kultuuriprojektide juhtimine, organisatsiooni juhtimine.
Rahvamaja juhataja-kultuurijuht Gerda Mölder 58855662, pjrm@pparnumaa.ee kõrgem, kultuuri korraldaja
Avatud Noortekeskuse noortejuht Kertu Kaljur 5289 664, noortekas@pparnumaa.ee  
Libatse Raamatukogu direktor Aili Luik 44 59 475, libatse@pkr.ee  
Pärnu-Jaagupi Raamatukogu direktor Ester Kerge 44 94 248, parnu-jaagupi@pkr.ee  
Vahenurme Raamatukogu direktor Ludmilla Kodasma 44 94 710, vahenurme@pkr.ee  
Vändra Kultuurimaja juhataja kt.

Ats Paberits

5785 0854, 443 0346, ats.paberits@vandra.ee  
Vändra Raamatukogu direktor Laine Adamsoo 449 5936, raamatukogu@vandra.ee  
Tootsi Raamatukogu Olga Käärt

446 8495,

tootsi@pkr.ee

 
Suurejõe Rahvamaja juhataja Heldi Raude 5120 893, suurejoerahvamaja@gmail.com keskeri, ärijuht, Kultuurikorraldaja tase 4 -
kultuuriprojektide juhtimine, organisatsiooni juhtimine.
Pärnjõe Rahvamaja juhataja Heli Mäeorg 5300 9530, heli.sinijoe@gmail.com keskeri, raamatupidamisassistent
Võidula Rahvamaja juhataja Lea Toom 449 3314, 5089 116, voidulamois@gmail.com

keskeri, lasteaiaõpetaja,

Kultuurikorraldaja tase 6 -kultuuriprojektide juhtimine, organisatsiooni juhtimine.

Kaisma Rahvamaja juhataja Imbi Tõnisson 449 3489, 5155 931, imbi.tonisson@vandravald.ee Kultuurikorraldaja tase 4 -kultuuriprojektide juhtimine, organisatsiooni juhtimine.
Vihtra Külakeskuse juhataja Reelika Arumäe 449 3740, 5221 329, reelikaarumae@gmail.com

kesk,

Kultuurikorraldaja tase 4 -
kultuuriprojektide juhtimine, organisatsiooni juhtimine.

Kadjaste Vabaajakeskuse juhataja Alliki Luuasep 449 3230, 5912 5120, alliki400@gmail.com  
Pärnjõe Raamatukogu direktor Epp Kont 449 3561, aluste@pkr.ee  
Vihtra Raamatukogu direktor Katrin Ilbi 449 3736, vihtra@pkr.ee  
Suurejõe Raamatukogu direktor Elvira Varrik 449 3633, suurejoe@pkr.ee  
Võidula Raamatukogu direktor Lea Toom 449 3315, voidula@pkr.ee

keskeri, lasteaiaõpetaja.

Kultuurikorraldaja tase 6 - kultuuriprojektide juhtimine, organisatsiooni juhtimine.

Kaisma Raamatukogu direktor Sirje Sõnajalg 449 5565, kaisma@pkr.ee  
Tootsi Kultuuri- ja Spordikeskus Gennadi Ennok
445 9408. spordispets@tootsi.ee
 

 

Toimetaja: AHTI RANDMERE