Põhja-Pärnumaa vallavalitsus

4.01.18

Pärnu-Paide mnt 2, Vändra alev, Põhja-Pärnumaa  vald, Pärnu maakond, 87701

  • 443 0330
  • vald@pparnumaa.ee
Toimetaja: ANDRUS PEETSON

Kultuurivaldkonna ametnikud ja töötajad

14.06.18

Fotol: Tarvi Tasane, Gerda Mölder, Imbi Tõnisson, Triin Karotam, Reelika Arumäe, Martin Sempelson, Alliki Luuasep, Kertu Kaljur, Ats Paberits, Lea Toom - EV 100 peoõhtu 23.02.2018 Pärnu-Jaagupis.

Ametikoht

Nimi Kontakt
Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja/abivallavanem Tarvi Tasane

44 73 702, 5336 3794, tarvi.tasane@pparnumaa.ee

Kultuuri- ja sporditööspetsialist Martin Sempelson

4430 346, 5171838,

martin.sempelson@pparnumaa.ee

Rahvamaja juhataja-kultuurijuht Gerda Mölder 58855662, pjrm@pparnumaa.ee
Libatse Raamatukogu direktor Aili Luik 44 59 475, libatse@pkr.ee
Pärnu-Jaagupi Raamatukogu direktor Ester Kerge 44 94 248, parnu-jaagupi@pkr.ee
Vahenurme Raamatukogu direktor Ludmilla Kodasma 44 94 710, vahenurme@pkr.ee
Vändra Kultuurimaja juhataja kt.

Ats Paberits

5785 0854, 443 0346, ats.paberits@pparnumaa.ee
Vändra Raamatukogu direktor Laine Adamsoo 449 5936, raamatukogu@vandra.ee
Tootsi Raamatukogu Olga Käärt

446 8495,

tootsi@pkr.ee

Suurejõe Rahvamaja juhataja Heldi Raude 5120 893, suurejoerm@pparnumaa.ee
Pärnjõe Rahvamaja juhataja Heli Mäeorg 5300 9530, parnjoe@pparnumaa.ee
Võidula Rahvamaja juhataja Lea Toom 5089 116, voidulamois@pparnumaa.ee
Kaisma Rahvamaja juhataja Imbi Tõnisson 449 3489, 5155 931, kaismarm@pparnumaa.ee
Vihtra Külakeskuse juhataja Reelika Arumäe 449 3740, 5221 329, vihtrakk@pparnumaa.ee
Kadjaste Vabaajakeskuse juhataja koht täitmata kadjastevak@pparnumaa.ee
Pärnjõe Raamatukogu direktor Epp Kont 449 3561, aluste@pkr.ee
Vihtra Raamatukogu direktor Katrin Ilbi 449 3736, vihtra@pkr.ee
Suurejõe Raamatukogu direktor Elvira Varrik 449 3633, suurejoe@pkr.ee
Võidula Raamatukogu direktor Lea Toom 449 3315, voidula@pkr.ee
Kaisma Raamatukogu direktor Sirje Sõnajalg 449 5565, kaisma@pkr.ee
Tootsi Kultuuri- ja Spordikeskus Gennadi Ennok
445 9408, gennadi.ennok@pparnumaa.ee

 

Toimetaja: AHTI RANDMERE